Anasayfa

Bilgi Paylaşımlarım

Kuş Gözlemciliği ve Fotoğrafçılığı

Linkler

Sergi, Yayın, Haber, Ödül

Fotoğraf Çekmek ve Bazı İpuçları

Canon EOS 40D 1.1.1 firmware güncellemesi

Ana Sayfa > Bilgi Paylaşımlarım

Sergi, Yayın, Haber, Ödül


40Haramiler 1nci Karma Sergisi

40Haramiler Fotoğraf Grubu Karma Sergisi 8-15 Temmuz 2006
Kadıköy Belediyesi Şehremaneti Binası.

Sergi Basın Duyurusu aşağıdadır:

Muammer Yanmaz'ın kendi adını taşıyan fotoğraf atölyesi mezunlarından oluşan 40 haramiler fotoğraf grubu 8-15 temmuz tarihleri arasında fotoğraflarını sergiliyor. 8 temmuz Cumartesi günü 18.00’da açılacak olan sergi, her gün Kadıköy Belediyesi Şehremaneti Binası Beşiktaş İskelesi karşısı, Kadıköy adresinde 09.00-19.00 saatleri arasında gezilebilecek.

Muammer Yanmaz, yaklaşık üç yıldır temel fotoğrafçılık eğitimleri veriyor. Bugün Muammer Yanmaz Fotoğraf Atölyesi’nin öğrencilerinin sayısı 150’yi geçiyor. Yanmaz, Ali Baba ve 40 Haramiler hakkında şunları söylüyor: “Aslında onlar ne 40 kişi, ne de bildiğimiz Harami… Fotoğraf sanatına gönül vermiş bir grup insan… Üstelik sayıları da hızla artıyor. Kendi bakış açılarından yaşamı fotoğraflıyorlar. Fotoğraf atölyesi bittikten sonra da bağlarını koparmadılar ve kurduğumuz bu grup sayesinde paylaşımlarını sürdürdüler. Bu sergi, Fotoğraf Atölyesi öğrencilerinin ilk karma sergisi. Sergide, özel olarak seçtiğimiz fotoğraflar yer alacak.”

Ali Baba ve 40 Haramiler Karma Sergisi’ne eserleriyle katılan isimler şöyle sıralanıyor: Ali Baba (Muammer Yanmaz), Arzu Girgin, Arzu Şanlıman, Armağan Özdemir, Aysun Giresunlu, Başak Demircan, Can Yazıcı, Çiçek Çuhadaroğlu, Devrimhan Kaşkaya, Ebru Türker, Eda Elif Tibet, Elif Kuralay, Engin Bozkuş, Eralp Şirincan, Ergem Şenyuva, Esmahan Güven, Esra Balkeser, Esra Turan, Hale Aytaç, Hüseyin Mutlu, Hüseyin Yalçın, Ilgın Erarslan, Kemal Mehmet Girgin, Mahmut Ceylan, Mehmet Aşık, Mehmet Turan, Meral Pala, Mehveş Döler, Muhterem Kılıç, Murat Tatlıdil, Mustafa Üçbaş, Nesrin Çetiner, Onur Biçer, Osman Buçukoğlu, Özlem Ercan, Özgül Mutlu, Ragıp Ertuğrul, Sedef Kürüm, Sabine Petit, Selen Akçalı, Serkan Hotoğlu, Sinan Döler, Suat Şahin, Süleyman Uçar, Tanıl Akbaytogan, Togay Çınlarses, Ufuk Sarışen, Vedat Mimaroğlu, Yasin Zülfikar, Yelda Ağaoğlu, Yeşim Şahin "

1 | 2 |


1 |

Süleyman Uçar

Tasarim ve Uygulama Arda Altuntas