Anasayfa

Bilgi Paylaşımlarım

Kuş Gözlemciliği ve Fotoğrafçılığı

Linkler

Sergi, Yayın, Haber, Ödül

Fotoğraf Çekmek ve Bazı İpuçları

Canon EOS 40D 1.1.1 firmware güncellemesi

Ana Sayfa > Bilgi Paylaşımlarım

Bu bölümde ilgi duyduğum, araştırdığım ve derlediğim fotoğraf konusunda bazı bilgileri bulabilirsiniz. İlgi duyduğunuz konu için soldaki menüden seçim yapabilirsiniz.

İlgili konuyu okurken, anlatılanların, bu işi akademik olarak bilen biri tarafından değil, uygulama tecrübesi olan birinin kendi tecrübeleri olarak yazıldığını, dolayısıyla konu hakkındaki en doğru ve kesin bilgileri, ya da konunun tüm yönlerini içermeyebileceğini unutmayınız. Lütfen bunu sadece bir deneyim paylaşımı olarak görünüz. Bilgilerin kullanımı okuyucunun kendi insiyatifindedir.

Hata ve yanılma müstesnadır.

Teşekkür ederim.

Süleyman Uçar

Tasarim ve Uygulama Arda Altuntas

These watches come in various models offering chronograph, complication, mother of pearl facia and rolex replica for those who like such things). My favourite collection is without doubt the Artelier collection. The Oris rolex replica uk, Oris Artelier Complication and Oris Artelier Lady Date are fine rolex replica, but the Oris Artelier Pointer Date is the jewel in the collection. Oris are famed for their pointer date or sweep calendar. The company first developed this feature in 1938 and the pointer date is pretty much unique to Oris. Most rolex replica uk display the date through a window on the dial but the hublot replica uk is a third arm that moves anti-clockwise around the face; the days of the months being displayed as another circle of replica watches sale the hour marks: the end of the pointer arm being either a t-shape or the more traditional semi-circle.